icon clock16.02.2022
icon eye29
Новини Події

Сьогодні Україна відзначає День єднання

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про святкування 16 лютого Дня єднання — на цю дату західні розвідки прогнозують російське вторгнення.

Про це Зеленський повідомив 14 лютого у своєму відеозверненні.

«Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність», — зазначив президент.

Зеленський зазначив, що перед Україною постали серйозні виклики: лякають великою війною і вкотре призначають дату вторгнення — «це вже не перший раз».

«Ми впевнені у собі, а не самовпевнені. Ми розуміємо всі ризики. Ми слідкуємо за ситуацією, прораховуємо різні сценарії, готуємо достойні відповіді на всі можливі агресивні дії. Ми чітко знаємо, де поруч із нашими кордонами чужа армія: її чисельність, її локації, оснащення та плани. Нам є що протиставити», — додав президент.

Сьогодні тема єднання і згуртованості має колосальне значення. Вірні сини України зі зброєю в руках відстоюють територіальну цілісність нашої держави. Кожного дня ми доводимо, що нікому не вдасться здолати наше прагнення до волі та кращого життя.

Пам’ятаймо та шануймо наших національних героїв та їх ідеали. Зробимо все, щоб їхній подвиг назавжди закарбувався у пам’яті поколінь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *