icon clock14.09.2021
icon eye72
Новини Спорт

Східниця запрошує на веломандрівку «В єдності наша сила»

Уже четвертий рік поспіль за ініціативи Східницького селищного голови Івана Піляка, 26 вересня, на честь святкування Всесвітнього дня туризму, у смт Східниці організовується ВЕЛОМАНДРІВКА “В ЄДНОСТІ НАША СИЛА”.

Запрошуємо мешканців та гостей курорту приймати участь! – йдеться у повідомленні Східницької селищної ради, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Захід проводиться з метою розвитку та популяризації активного відпочинку серед населення, підвищення рівня фізичної культури і спорту, сприяння формування здорового способу життя населення.

Зупинка на відпочинок ( кава – брейк ) відбудеться в селі Довге – Гірське,де проходитиме фестиваль «Мастерка бойківської кухні», бойківські ґазди та ґаздині проведуть майстер-класи з приготування традиційної бойківської кухні. Поділяться вміннями готувати смачні книші, ощипки, грибну юшку, колочений горох, мачанку, чорні пироги з картоплі і квашеної капусти та з шкварками…

Проєкт «Майстерка бойківської кухні» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.

Партнер проєкту – Східницька селищна рада

Для реєстрації участі у веломандрівці «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА» звертайтеся за номером телефону: 0677453914

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *