Уже четвертий рік поспіль за ініціативи Східницького селищного голови Івана Піляка, 26 вересня, на честь святкування Всесвітнього дня туризму, у смт Східниці організовується ВЕЛОМАНДРІВКА “В ЄДНОСТІ НАША СИЛА”.
Запрошуємо мешканців та гостей курорту приймати участь! – йдеться у повідомленні Східницької селищної ради, розміщеному на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.
Захід проводиться з метою розвитку та популяризації активного відпочинку серед населення, підвищення рівня фізичної культури і спорту, сприяння формування здорового способу життя населення.
Зупинка на відпочинок ( кава – брейк ) відбудеться в селі Довге – Гірське,де проходитиме фестиваль «Мастерка бойківської кухні», бойківські ґазди та ґаздині проведуть майстер-класи з приготування традиційної бойківської кухні. Поділяться вміннями готувати смачні книші, ощипки, грибну юшку, колочений горох, мачанку, чорні пироги з картоплі і квашеної капусти та з шкварками…
Проєкт «Майстерка бойківської кухні» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму.
Партнер проєкту – Східницька селищна рада
Для реєстрації участі у веломандрівці «В ЄДНОСТІ НАША СИЛА» звертайтеся за номером телефону: 0677453914
