icon clock20.08.2021
icon eye333
Новини Події

Східниця запрошує на День Незалежності

Східницька територіальна громада активно проводить підготовку до святкування 30-ої річниці Дня Незалежності України.

У рамках підготовки до святкувань проводяться знімальні роботи музичного відеокліпу до пісні «Вже 30 років ми вдихаєм волю» Ірини Яворської. У зйомках, що проходять  під керівництвом автора пісні Ірини Яворської беруть участь творчі колективи Східницької територіальної громади: зразковий аматорський ансамбль пісні і танцю «Підбужанка» (художній керівник Христина Гаман), танцювальний колектив народного дому с. Довге-Гірське «Горянка» (художній керівник Іванна Барщик), танцювальний колектив народного дому «Просвіта» смт Східниця «Dance Family» – ( художній керівник Іванна Попадинець) та директор Східницького народного дому «Просвіта» Наталія Хайнацька.

Відеопроект створюється при підтримці готельних комплексів: “Зелений бір”, “Київ”, “Тустань”, “Поезія Мандрів” ,”Пан Атаман” ,”Фавар Карпати” ,”Вілла Рай” ,”Синевір” , “Три корони”, “Астері”, “Карамель”,”Валентина”, “Сова”, асоціація гірських провідників «Ровінь» сім’я Петриків , «Джип Тури» смт Східниця.

Прем’єра відео проекту відбудеться на співочу полі ” Амфітеатр” в рамках святкового концерту до 30-ї Незалежності України 24 серпня 2021 року.

Треба відзначити, що до 30-річного ювілею Української держави виконавча дирекція народно-пісенного фестивалю підготувала цікаву і змістовну програму, у якій основний акцент зроблений на творчі можливості самодіяльних колективів Східницької територіальної громади.

Східницька громада відзначатиме 30-річний ювілей Української держави три дні – у неділю, понеділок та вівторок.

Урочисті заходи розпочнуться товариською зустріччю з волейболу о 14 годині у неділю на селищному стадіоні.

У понеділок Східниця разом із всієї Україною відзначатиме День Державного Прапора, урочисте підняття якого відбудеться біля адмінбудівлі Східницької селищної ради о 10 годині ранку, а о 12.30 східничани візьмуть участь у святковій ході, приуроченій до Дня Державного Прапора України на гору Небесної Сотні, що знаходиться у с. Довгому Гірському Східницької територіальної громади. Участь у святковому сходженні можуть взяти усі бажаючі. А завершиться другий день святкувань в смт Східниці біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» урочистою панахидою за загиблими воїнами у визвольній боротьбі за Незалежність України. Панахида розпочнеться о 19.00.

У День Незалежності України, 24 серпня, святкові заходи розпочнуться богослужіннями. У 9.00 у храмі святих ап. Петра і Павла відбудеться святкова Божественна Літургія за Україну, а у 11.00 Молебень за Україну відправлять у східницькому храмі св. Миколая.

Основні святкування розпочнуться о 19.00 на Співочому полі чи, правильніше, у літньому амфітеатрі. У рамках «Східницького літа» відбудеться великий святковий концерт до 30-річчя Незалежності України під промовистою назвою «Вже 30 років ми вдихаєм волю». У концертній програмі поряд із виступами самодіяльних колективів народного дому «Просвіта» Східниці, прем’єри відеокліпу «Вже 30 років ми вдихаєм волю», знятого силами талановитих дітей обдарованої молоді Східницької громади – виступ духового оркестру із м. Дрогобича та відомого українського співака Івана Куренди.

Традиційно святкові заходи з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України завершаться молодіжними забавами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *