icon clock20.06.2021
icon eye991
Новини Події

Східниця налагоджує співпрацю із Міжнародною клінікою пластичної хірургії «Інтерпласт»

Сьогодні Східницький селищний голова Іван Піляк мав ділову зустріч із провідним хірургом Міжнародної клініки пластичної хірургії «Інтерпласт» Нурі Аламуті із Німеччини. Німецький пластичний хірург приїхав в Україну із діловим візитом для вивчення можливостей налагодження співпраці між українськими медиками щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям регіону в корекції вроджених чи набутих дефектів зовнішності, які ускладнюють людське життя.

За висловом німецького спеціаліста-хірурга, сучасна пластична медицина дозволяє впоратися з багатьма естетичними проблемами, які пригнічують людину, створюють комплекси, складності в спілкуванні, стають перешкодою в особистому житті, а також, окрім психологічного аспекту, дозволяє виправити функціональний дискомфорт.

Хірург Нурі Аламуті розповів, що Міжнародної клініки пластичної хірургії «Інтерпласт» багато років надає весь спектр реконструктивних операцій із корекції вроджених та набутих дефектів зовнішності, а також ліквідації видимих наслідків вогнепальний поранень та термічних травм. Клініка володіє багатим досвідом благочинної співпраці із багатьма країнами в тому числі з Україною.

Для німецьких пластичних хірургів традиційними стали щорічні гуманітарні операційні сесії, у ході яких вони не лише діляться із українськими колегами своїм досвідом у галузі реконструктивної медицини, а й роблять її доступною для соціально незахищених верств населення, що проживає у Східницькій громаді та в інших населених пунктах гірської зони Карпат.

Німецький пластичний хірург під час перемовин відзначив, що Інтерпласт уже має досвід проведення виїзних операційних сесій на благочинній основі в Україні, проте вони, як правило, проводяться в обласних центрах і не є доступними для мешканців провінційних міст, а тим паче невеликих українських сіл. Тому пан Нурі приїхав до України із благочинною місією для налагодження такої співпраці.

«Після двох днів перебування в Україні – зазначив німецький хірург – я думаю, що наступного разу я приїду до Східниці для підписання конкретної угоди про співпрацю. Наразі мова йде про спільну благочинну діяльність у галузі пластичної хірургії, проте це не виключає можливостей поширення українсько-німецького співробітництва на інші галузі. Україна для Німеччини, на жаль, залишається маловідомою країною із величезним потенціалом, який потрібно використовувати».

Східницька громада, – відзначив Східницький селищний голова Іван Піляк, – рада будь-яким контактам із представниками ділових кіл та громад із країн Європейського союзу. Кожен контакт із представниками громад Європейського Союзу – це серйозний стимул для розвитку як самої громади, так і кожної окремої особистості, адже кожен контакт з іноземцями стимулює наших людей до вивчення мови, культури та історії інших народів, дає змогу почерпнути щось цікаве з практики їхнього життя та спробувати це імплементувати у життя селища.

Ми тісно співпрацюємо із  громадами м. Перемишля, гмін Соліна та Юзефова над Віслою із Республіки Польща, Ауценського краю Латвійської Республіки, литовського міста Акме та українською громадою комуни Бистрий із повіту Марамуреш на Мармарощині (Румунія) та Шмарєшке Топлице із Словенії.

Зараз, очевидно, спробуємо налагодити співпрацю із клінікою пластичної хірургії із Німеччини. І хоч після перших ділових перемовин, – наголошує очільник Східницької громади, – ми лише окреслили основні напрямки для налагодження співпраці, перспективи, які відкриває співпраця із Інтерпластом у галузі медицини, поза всяким сумнівом, це новий досвід і нові можливості. Співпраця із Міжнародною клінікою пластичної хірургії дозволить потребуючим мешканцям громади отримати безкоштовно якісну медичну послугу у галузі реконструктивної хірургії у виконанні авторитетних німецьких пластичних хірургів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *