icon clock08.02.2022
icon eye270
Новини Події

Східницький селищний голова Іван Піляк звітує перед громадою

З 5 лютого 2022 року розпочався звіт селищного голови Івана Піляка у Рибницькому старостинському окрузі В. Зварича та у Старокропивницькому старостинському окрузі М.Мандзяка. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

На представленні звіту також були присутні секретар селищної ради Ю. Журавчак, керуючий справами виконавчого комітету Р. Майстрик, директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради” Ю. Скурчанський та в.о. директора КП “Муніципальна варта” В. Котляров. Старости доповіли про результати роботи за 2021 рік на своїх старостинських округах.

Селищний голова розповів по кожній сфері життєдіяльності громади: бюджет, економічний потенціал, соціальний захист населення, житлово-комунальне господарство, безпека, екологія, освіта та культура. При звіті було зазначено, що найактуальнішими завданнями розвитку громади у 2021 році були такі, як інвестиційна діяльність, модернізація інфраструктури громади, ремонт дорожнього покриття, підвищення рівня надання соціальних, житлово-комунальних послуг та в цілому економічний розвиток громади.

Під час зустрічі з мешканцями населених пунктів одним з основних питань є діяльність медичних установ. Про медичну сферу та її реформи доповів директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради” Ю. Скурчанський. Кожен присутній мав змогу поставити свої запитання та отримали відповіді на них, а також обговорити наявні досягнення та плани на подальший рік. Всі питання та цілі, які стоять на найближчий час щодо розвитку громади, прописані у Програмах на 2022 рік.

Наступне проведення звіту селищного голови відбудеться в Опаківському старостинському окрузі та с. Бистриця – 12.02.2022 року, Підбузькому старостинському окрузі — 13.02.2022 року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *