Минулої п’ятниці, якраз напередодні Різдва у смт Східниця відбулись урочистості з нагоди 30-ї річниці створення підрозділу пожежної охорони в смт Східниця. По
Місцевих пожежників, а також ветеранів пожежної частини, які присвятили себе благородній справі захисту і порятунку життя інших, привітав очільник Східницької громади ПІЛЯК Іван Євгенович та презентував громаді майбутній Центр безпеки громадян, який буде знаходитися в с. Новий Кропивник Східницької громади.
З нагоди ювілею східницьких вогнеборців також привітав начальник Дрогобицького районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області, полковник служби цивільного захисту – Кобилецький Олег Михайлович.
По завершенню урочистої частини колектив Народного дому “Просвіта» Східницької селищної ради подарували усім присутнім святковий концерт.