icon clock06.12.2021
icon eye34
Новини Події

Східницькі школярі зустрілися з військовими (ФОТО)

Напередодні Дня Збройних Сил України у Східницькій територіальній громаді відбулась зустріч військових зі старшокласниками Східницької громади.

Під час зустрічі військові розповіли про особливість служби в Українському війську та познайомили школярів із стрілецькою зброєю. Наша мета, – говорили вони, – оберігати мир і безпеку в України, наше завдання – не допустити ворога на мирну українську землю, щоб діти могли навчатися у школах, їх батьки спокійно працювати, пенсіонери отримувати пенсії. Для цього і проводяться військові навчання. А ще – наголошували гості – ми повинні берегти і поважати свою культуру, символи України. У нас сильна нація, ми маємо козацький гарт, тож повинні вміти обороняти свою країну.

Східницький селищний голова Іван Піляк, користуючись нагодою, привітав військових із 30-річним ювілеєм створення Збройних Сил України.

Шановні військовослужбовці, ─ зазначив очільник Східницької громади.─ Дорогі захисники України! Щиро вітаю вас з професійним святом ─ Днем Збройних Сил України!

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави. За плечами військових Збройних Сил України ─ славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над загарбниками. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх патріотів. Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України. У цей день також згадаймо військовослужбовців, які віддали життя заради світлого майбутнього нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких вічно залишиться у пам’яті нашого народу! Вони – наші герої і водночас наш біль.Дякую за доблесну службу всім військовослужбовцям, учасникам АТО, ветеранам, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів. Щиро бажаю нашим захисникам віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!

Під час зустрічі військовики із задоволенням відповідали на запитання школярів, агітували їх у майбутньому обрати військову професію, щоб з гідністю захищати свою країну.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *