icon clock29.11.2021
icon eye50
Новини Спорт

Східницькі шахісти удосконалюють свою майстерність (ФОТО)

Цими вихідними у курортному селищі Східниця відбувся шаховий турнір, учасниками якого стали учнівські команди навчальних закладів Східницької територіальної громади. Про це тповідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook)/

Метою проведення турніру, окрім організації змістовного відпочинку у вихідні дні, стала необхідність популяризація шахів серед молоді, а також вдосконалення майстерності та підготовка шахістів до участі в обласних, національних та міжнародних шахових турнірах, Загальновідомо, що шахи належать до інтелектуального виду спорту, який розвиває у спортсменів логічне мислення, сприяє розвитку концентрації уваги та вміння долати труднощі.

Участь у шаховому турнірі серед школярів Східницької територіальної громади взяли 10 команд. За результатами змагань у командному заліку перше місце виборов Східницький ЗЗСО І -ІІІ рівнів, друге – Підбузький ЗЗСО І -ІІІ рівнів, а третє – дісталося Залокотський ЗЗСО І-ІІ рівнів. Всі учасники були нагороджені грамотами, а призери медалями, кубками та солодощами.

Організаторами та меценатами шахового турніру серед навчальних закладів Східницької територіальної громади виступили Східницький селищний голова Іван Піляк, приватна садиба «Рай», готельно-відпочинковий комплекс «Тустань» та кафе «Едем».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *