У Східницькій територіальній громаді відбулося вшанування патріотизму громадянської мужності учасників подій Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).
Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.
Пам’ять про Героїв жива, допоки ми пам’ятаємо.
Хай більше ніколи не доведеться відстоювати свої права на барикадах! Миру,добра та злагоди в світі та поміж нами!

















