На черговій щовівторковій тижневій нараді, яку провів селищний голова Іван Піляк із старостами Східницької ОТГ,. було розглянуто ряд важливих питань, а саме:
– підготовка доріг до зимового періоду;
– встановлення вказівних знаків у населених пунктах громади;
– проведення інтернет мережі в селах Жданівка та Перепростиня;
– подання заявок на участь у мікропроектах.
Повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі МETA (Facebook).
Під час наради Східницький селищний голова доручив старостам провести аналіз, з метою визначення загальної кількість сміттєвих контейнерів, які потрібно встановити на території громад, що забезпечити потреби мешканців. Очільник громади наголосив на необхідності подальшого проведення інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо цивілізованого поводження із твердими побутовими відходами та його обов’язковим сортуванням, а також підписання договорів із населенням на вивезення та утилізацію ТПВ.
Про виконання протокольних доручень старости зобов’язані доповісти на черговій нараді наступного вівторка.