icon clock18.08.2021
icon eye59
Новини Спорт

Східницька громада готується до змагань з гірських гонок та класичного ралі

5 вересня 2021 р. планується провести етапи чемпіонатів України з гірських гонок та класичного ралі. Змагання, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, проводить Галицький автомобільний клуб.

Для координації організаційних процесів та підготовки щодо участі в перегонах Чемпіонату України відбулась зустріч директора «Галицького автомобільного клубу» Сергія Євженкова та Східницького селищного голови Івана Піляка – повідомляє офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці Facebook.

У вересні на автошляхах Дрогобиччини планують провести етапи чемпіонатів України з гірських гонок та класичного ралі, які проводить Галицький автомобільний клуб. проходитимуть. Ці змагання включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України

Захід традиційно присвячений Дню міста Борислава та Дню Нафтовика. Змагання чемпіонату України з гірських автоперегонів триватимуть один день – 5 вересня. Очікується участь понад 30 екіпажів з дев’яти областей України. Змагання складається з двох вільних тренувань, двох кваліфікаційних та трьох залікових підйомів по дорозі загального користування Східниця — Урич.

У змаганнях з класичного ралі очікується участь понад 30 спортивних екіпажів з 12 областей України, а також пілоти з Литви, Латвії та Польщі. 12 вересня відбуватимуться швидкісні заїзди між населеними пунктами по дорогах загального користування: Доброгостів – Орів, Орів – Східниця, Перепростиня – Новий Кропивник, Поміжброди – Ямельниця. Дистанція ралі складається з 98 км спеціальних ділянок. Загальна протяжність ралі 290 км.

Для координації організаційних процесів в Управлінні молоді та спорту ЛОДА  вже провели нараду,  щоб змагання відбулись у відповідності до регламентних норм і правил та були максимально безпечними для мешканців громад і екології.

Зокрема доручено ГУ Нацполіції у Львівській області забезпечити перекриття руху автомобільного транспорту на затверджених маршрутах, а також здійснювати  посилене патрулювання і дотримання громадського порядку у місцях проведення змагань.

У рамках підготовки до проведення змагань з гірських гонок та класичного ралі також відбулася зустріч Східницького селищного голови Івна Піляка та директора «Галицького автомобільного клубу» Сергія Євженкова, у ході якої було обговорено найважливіші моменти та участь Східницької територіальної громади у підготовці та прогведення змагань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *