icon clock01.09.2021
icon eye64
Новини Події

Східницька громада готується до Хресної ходи у Довгому Гірському

На черговій щовівторковій нараді старост та керівників структурних підрозділів Східницької територіальної громади під головуванням Східницького селищного голови Івана Піляка  проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на найближчий період. Про це повідомляє Східницька селищна рада на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час наради розглядалися організаційні питання щодо проведення свят у всіх населених пунктах Східницької територіальної громади, зокрема: про початок нового навчального року та підготовку до Хресної ходи в селі Довге. Східницький селищний голова Іван Піляк наголосив кожному старості про необхідність інформування Муніципальної варти про дату, час та місце проведення масових заходів та святкувань у нас. Також мова йшла про налагодження мережі вуличного освітлення в старостинських округах, про реконструкцію водяної пилорами в селі Зубриці та встановлення вказівних дорожніх знаків у кожному населеному пункті Східницької ТГ.

По завершенню наради відбулось позачергове засідання виконкому Східницької селищної ради. На порядок денний позачергового засідання виконавчого комітету було внесено питання про схвалення прогнозу бюджету Східницької територіальної громади на 2022 – 2024 роки, про присвоєння тимчасової поштової адреси земельній ділянці та про надання статусу особи, що постійно проживає, працює на території гірського населеного пункту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *