Протягом останніх двох тижнів російські окупанти завдають ударів по енергетичній інфраструктурі України. Від 20 жовтня по всій Україні вводяться обмеження постачання електроенергії через пошкодження, які виникли внаслідок цього.
Відповідно до розпорядження головного диспетчера РДЦ Західного регіону НЕК «Укренерго» сьогодні на Львівщині запровадили графік обмеження споживання електричної енергії та графік обмеження потужності для промислових споживачів. Щодо побутових користувачів на Львівщині – наразі немає інформації про введення графіку відключень.
Попри те, закликаємо до свідомого споживання електроенергії, а саме просимо не використовувати електроенергію у пікові години навантаження на енергосистему, а це: з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Також наголошуємо на необхідності не вмикати непотрібні електроприлади, обмежити споживання електроенергії та не використовувати ті прилади, які споживають багато енергії, а суб’єктів господарювання не включати зовнішню рекламу та обмежити електропостачання загалом. Від того, наскільки розумно і ощадливо ми поставимось до споживання електрики напряму залежить, чи будуть примусові обмеження споживачів. Також, свідомо обмежуючи власне споживання, ви допомагаєте енергетикам виконувати свою роботу: балансувати енергосистему та відновлювати пошкоджені ворогом мережі.
Російська армія не існує як професійна армія та має тотальні поразки на лінії фронту. З огляду на це вони б’ють у тил, щоб створити максимум проблем як тцивільному населенню, спровокувати паніку, так і у військовому плані. Бо без електроенергії багато робіт зупиняється.
Просимо відповідально до цього поставитись! Зараз так ми можемо допомогти країні та запобігти вимушеним відключенням світла!