icon clock23.04.2021
icon eye94
Новини

Сесія Східницької селищної ради

Сьогодні, 23 квітня 2021 року, відбулося засідання V сесії VIII –го демократичного скликання. На порядок денний було включено ряд питань, зокрема :

– бюджетні питання;

– створення кадрового резерву Східницької селищної ради;

– затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти Східницької селищної ради;

– створення трудового архіву при виконкомі селищної ради; – земельні питання; – надання матеріальної допомоги; – затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької ТГ; – участь у обласному конкурсі проектів та інші.

Важливим питанням було затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади».

Беручи до уваги ситуацію, яка склалась навколо теми Підбузької лікарні, тимчасова контрольна комісія з працівниками селищної ради розробила статут КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади». Дуже незрозумілим залишилося те, що після гучних заяв депутатів селищної ради від Підбужа та інформаційної пропаганди з їхньої сторони, частина з них не з’явилася на розгляд цього питання, а ті що були не підтримали затвердження.

Також було заслухано лісничого Опацького лісництва М.Чіхрака та лісничого Східницького лісництва – Ю. Маковецького щодо планів господарювання на території Східницької ТГ на 2021 рік;

Депутатський корпус підтримав звернення до голови Бориславської ТГ І.Яворського щодо водопостачання в смт Східниця.

Роботу сесії було завершено.

За повідомленням офіційного сайту

Східницької селищної ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *