Сьогодні, 23 квітня 2021 року, відбулося засідання V сесії VIII –го демократичного скликання. На порядок денний було включено ряд питань, зокрема :
– бюджетні питання;
– створення кадрового резерву Східницької селищної ради;
– затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу освіти Східницької селищної ради;
– створення трудового архіву при виконкомі селищної ради; – земельні питання; – надання матеріальної допомоги; – затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької ТГ; – участь у обласному конкурсі проектів та інші.
Важливим питанням було затвердження статуту КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади».

Беручи до уваги ситуацію, яка склалась навколо теми Підбузької лікарні, тимчасова контрольна комісія з працівниками селищної ради розробила статут КНП «Підбузька лікарня Східницької територіальної громади». Дуже незрозумілим залишилося те, що після гучних заяв депутатів селищної ради від Підбужа та інформаційної пропаганди з їхньої сторони, частина з них не з’явилася на розгляд цього питання, а ті що були не підтримали затвердження.
Також було заслухано лісничого Опацького лісництва М.Чіхрака та лісничого Східницького лісництва – Ю. Маковецького щодо планів господарювання на території Східницької ТГ на 2021 рік;
Депутатський корпус підтримав звернення до голови Бориславської ТГ І.Яворського щодо водопостачання в смт Східниця.

Роботу сесії було завершено.
За повідомленням офіційного сайту
Східницької селищної ради