icon clock11.06.2021
icon eye139
Новини Події

Ремонт дороги «Турка-Східниця» продовжується

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови ЛОДА Юрій Бучко.

Він зазначив, що ремонтні роботи цієї дороги розпочалися у квітні. Станом на зараз,  дорожники укладають асфальтобетонне покриття. Наразі тривають ремонтні роботи на ділянці від від Нового Кропивника до села Рибник. Її протяжність –  понад два кілометри. Для цього залучили фінансовий ресурс у сумі 45 мільйонів гривень. 

«У межах капітального ремонту підрядники: прокладуть асфальтобетонне покриття, відновлять два мости, облаштують узбіччя, встановлять дорожні знаки. Ремонт дороги виконує підрядна організація «Онур»», – розповів Юрій Бучко.

Він також нагадав, що 10 кілометрів цієї дороги у напрямку від Явори до Ісаї відремонтували у минулі роки. Вже понад 2,5 тисячі мешканців цих населених пунктів, а також туристи користуються новим автошляхом.

Після завешення робі до куротного селища Східниці та інших відпочинкових локацій, що знаходяться у цій частині Карпатських гір, можна буде доїхати ще одним відремонтованим автошляхом «Турка-Східниця», на якому сьогодні активно ведеться укладка асфальто-бетонного покриття.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *