icon clock22.04.2021
icon eye314
Новини

Ремонт дороги Східниця – Турка продовжується

На Львівщині дорожники продовжуть капітальний ремонт чергової ділянки дороги Турка-Східниця. На ремонт двох кілометрів шляху, що сполучає гірські села Новий Кропивник та Рибник планують у цьому році витратити понад 45 млн грн.

Слід зазначити, що проект з ремонту чергової ділянки 12 км дороги розрахований на два роки.  Його вартість – 220 млн гривень. За ці кошти ремонтники мають відремонтувати дорогу від Нового Кропивника через населені пункти Рибник, Майдан, Головське до села Ясениця. У межах капітального ремонту підрядники прокладуть асфальтобетонне покриття, відновлять два мости, облаштують узбіччя та встановлять дорожні знаки.

Цього року планують відремонтувати понад два кілометри шляху між селами Новий Кропивник та Рибник. 10 кілометрів дороги Турка-Східниця між селами Явора та Ісаї відремонтували у минулі роки. Виконавець робіт – турецька компанія Onur.

У Львівській облдержадміністрації відзначають, що для завершення проекту необхідний додатковий фінансовий ресурс. З цією метою ЛОДА звернулася до Держагентства автомобільних доріг. Якщо зусилля області щодо ремонту доріг буде підтримано на рівні держави, то щойно утворена Східницька територіальна громада отримає не лише дорогу, яка спростить доїзд відпочивальників до відомого курорту, але й суттєво поліпшиться внутрішня транспортна інфраструктура самої громада, адже дорога пролягає через села які увійшли до Східницької громади.

Василь ПОКОТИЛО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *