icon clock01.05.2021
icon eye530
Вітання Новини

Привітання Східницького селищного голови з Днем Весни і Праці!

Дорогі східничани, мешканці Східницької ОТГ щиро вітаю вас із святом Весни і Праці – Міжнародним днем праці. Вже багато десятиріч 1 Травня відзначається у всьому світі, як день єднання трудового народу. Цю традицію необхідно зберегти й продовжити, адже в цей день ми вшановуємо наших земляків – селян, робітників, сільську інтелігенцію – усіх, чия праця сприяє зміцненню і процвітанню нашої держави, нашої оздоровниці та нашого краю.

Першотравневе свято ототожнюється з сонцем, блакитним, бездонним небом, ніжно-зеленим листям і неймовірно весняним щастям. Адже позаду – холодна зима, попереду – ласкаве і тепле літо і від цього на душі особливо добре, а ще – від ароматної гілочки вишні, яка розпустилася у весняному саду, від польоту граціозної ластівки в небесній височині та від причетності до багатомільйонного співтовариства таких же як ми, людей – трудяг, працівників, колег.

Першотравень завжди був і залишається світлим і радісним весняним святом, яке несе з собою надію на майбутнє, бажання змінити життя на краще. Це свято – добра нагода вшанувати людину-трудівника, чиїм розумом і руками створюються матеріальний достаток та духовне багатство.

Нехай це чудове свято додасть всім наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах, допоможе осягнути глибину життєствердних ідеалів добра і справедливості. Хай тепло травневого сонечка, свіжість першої зелені і відчуття весняного польоту душі повернуться з вами після свят в те місце, де ви проводите трудові будні. Нехай дарує вам ця першотравнева аура новий заряд бадьорості й оптимізму, натхнення у праці для розквіту нашої славної перлини Прикарпаття Східниці та всіх сіл Східницької ОТГ.

Напередодні свята від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто щиро бажаю вамщастя, міцного здоров’я, любові, добра, благополуччя таусіх життєвих гараздів.Нехай першотравневі свята принесуть радість та задоволення, панує мир, злагода і добробут у ваших оселях, а Божа благодать зійде на кожного з вас.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *