icon clock29.05.2021
icon eye58
Новини Події

«Прикарпатський експрес» поєднає Галичину, Волинь та Прикарпаття

Від сьогодні сполученням між Івано-Франківськом та Ківерцями розпочинає курсувати регулярні рейси сучасний тривагонний дизельний потяг, який з’єднає одразу три туристичні регіони на заході України: Волинь, Галичину та Прикарпаття.

Про це повідомляє Прес-служба ЛОДА.

Відтепер, громадянам та гостям країни буде значно простіше відвідати, наш багатий на туристичні локації край, який потребує зручного залізничного сполучення. В управлінні туризму та курортів ОДА переконані, що це додасть нових потоків відпочивальників до курортів Львівщини.

«Представники курортних міст області часто звертаються до нас з проханням посприяти у створенні чи відновлені зручного залізничного сполучення, – розповідає начальник управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Наталя Табака. – Хочу зазначити, що Укрзалізниця швидко реагує на подібні звернення та враховує наші пропозиції, в той же час ми працюємо над промоцією таких напрямків аби сполучення було рентабельним. Взимку стартував «лижний експрес» з Києва до Славського, який згодом перейшов у формат літнього і змінив назву на «Бойківський». Відновили також рейси зі Східної України до Трускавця».

Потяг №807/808 з Івано-Франківська курсуватиме з 29 травня щоденно, крім середи, і проходитиме через Калуш, Долину, Моршин, Стрий, Львів, Підзамче, Радехів, Стоянів, Горохів та Луцьк.

Зворотно з Ківерців експрес вирушатиме з 31 травня щоденно, крім середи та четверга. Щочетверга він курсуватиме маршрутом Львів — Івано-Франківськ через Стрий, Моршин, Долина та Калуш. А з 2 червня кожної середи потяг №807/808 курсуватиме між Ківерцями та Львовом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *