Працівники культурних установ Східницької громади визначили напрямки роботи на літній період

Вчора, 22 червня, відбулася робоча нарада працівників закладів культури Східницької територіальної громади. Під час наради, яка була проведена адміністрацією КУ «Центр культури і дозвілля Східницькоі ТГ» було озвучено перелік важливих для життя громади організаційних питань, що стосуються подальшої культурно-мистецької роботи культурних установ на літній період та визначені пріоритетні напрямки роботи в умовах воєнного стану. Про це повідомила адміністрація Центрe культури і дозвілля Східницькоі ТГ на сторінці у соціальній мережі Facebook (Meta).

Разом із робочою нарадою працівників закладів культури Східницької територіальної громади із бібліотечними працівниками громади методист Львівської обласної бібліотеки для дітей Любов Сташко провела секційні навчання.

Значну увагу під час секційного заняття було зосереджено на питаннях ролі та місця бібліотек у сучасному просторі, а також необхідності постійного розвитку, руху вперед, модернізації установи, та вдосконалення бібліотечних установ відповідно до вимоги часу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *