У неділю, 11 вересня, минає 200 днів відколи українські захисники та захисниці мужньо протистоять російським загарбникам.
Не припиняємо вірити у Збройні сили України та запрошуємо долучитися до флешмобу «Подякуй Герою!», який відбуватиметься на Львівщині – закликає Східницька селищна рада на Офіційній сторінці у соціальній мережі Meta(Facebook).
Щоб взяти участь у флешмобі необхідно виготовити листівку вдячності,намалювати малюнок або зробити надпис на державному прапорі для наших Героїв.
Опублікувати фото або відео зі своєю роботою у соцмережах з хештегом #подякуй_Герою

Запрошуємо всіх охочих долучитися до акції та підтримати бойовий дух наших захисників.
Все буде Україна!
Cлава Україні! Героям Слава!