icon clock27.09.2021
icon eye42
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

Шановні східничани, працівники туристичної сфери та гості нашого прекрасного карпатського краю!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні! Наш край, з його неповторними краєвидами, багатою історико-культурною спадщиною, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними й гостинними людьми, має усі умови для успішного розвитку туристичної індустрії!

Дякуючи партнерству державних органів, приватних підприємств та громадських організацій туристична галузь нашої громади набуває динамізму, стає взаємовигідною і для туристичної індустрії, і для туристів, і для району, і для держави.

Завдяки високому професіоналізму фахівців туристичної сфери та їх  активній діяльності перлини культури, історії, природи нашого краю все більше привертають увагу туристів, а Східницька громада презентуються гостям як унікальний заповідний край, унікальні природні ресурси якого використовуються для реабілітації та оздоровлення людей та підвищують імідж району та області.

У Всесвітній день туризму та з нагоди Дня туризму в Україні висловлюю щиру подяку мешканцям громади за ті неповторні та незабутні емоції, які даруєте всім, хто подорожує нашим краєм! Здоров‘я Вам і родинного спокою, надійних партнерів і великого потоку вдячних туристів, творчої наснаги та всілякого благополуччя, нових звершень на благо України та нашої Східницької громади!

Бажаю усім працівникам туристичної сфери нашої територіальної громади невичерпної енергії для реалізації усіх задумів і мрій, успіхів, натхнення та нових здобутків, а користувачам туристичних послуг – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні світу!

Здоров’я і творчої наснаги вам, щастя, добра та світлого майбутнього вашим сім’ям.

Щиро бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі й вагомих здобутків задля підвищення добробуту нашої громади.

Хай мир, добробут і злагода будуть постійними гостями у кожному домі, для кожної української родини. Нових трудових здобутків Вам в ім’я розквіту та на благо України!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *