icon clock01.06.2021
icon eye54
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови з Міжнародним днем захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях.

Любі діти! Ви – наше майбутнє, а значить – майбутнє України, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля. І я вірю, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях. Щоб батьки, які дали вам життя могли пишатися вами. А також вчителі, які вели вас Країною Знань, вчили бути чесними і справжніми патріотами своєї країни.

З нагоди свята від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе щиро вітаю маленьких громадян Східницької ОТГ та діточок всього бойківського Підгір’я. Не забувайте, що ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

Водночас це свято і дорослих – усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ. Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук – це те, задля чого ми живемо. Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним – всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Щиро зичу вам, дорогі діти, батьки, дідусі та бабусі міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії та задуми! А ще бажаю вам, дорогі хлопчики та дівчатка, успіхів, великого людського щастя, мирного неба, віри у власні сили та у прекрасне майбутнє рідної землі, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. А Господь та Пречиста Діва Марія хай охороняє вас від всіх бід та негараздів!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *