icon clock25.07.2021
icon eye60
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови з Днем працівників торгівлі

Від щирого серця від імені Східницької селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто вітаю працівників торгової сфери нашої оздоровниці та Східницької територіальної громади із професійним святом – Днем працівників торгівлі. Торгівля – один з найбільш принципових секторів економіки, а вам належить в ньому головна роль.

Завжди і у всі часи торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів. Життя будь-якої повноцінної держави неможливо уявити без розвинених торгових відносин. Професія «продавець» одна з найбільш поширених професій у світі. Праця працівника торгівлі завжди на виду, тому що щодня ви створюєте базу для гідного життя наших громадян. Завдяки вашій роботі суспільство вирішує одне з найважливіших завдань – задоволення купівельної потреби населення в товарах і послугах. Впевнений, що ви і надалі сприятимете зміцненню економічного потенціалу нашого краю, підвищенню рівня обслуговування населення та насиченню споживчого ринку високоякісними товарами.

Тож з нагоди професійного свята бажаю вам подальших успіхів і процвітання, вдячних покупців та гарного попиту на ваші товари! Нехай ваша праця завжди цінується і буде затребуваною, а робота приносить задоволення і стає джерелом позитивних емоцій.

Міцного вам здоров’я, особистого щастя, любові, добра, гарних новин на кожен день, миру, добра і достатку вам та вашим родинам, Божої благодаті та опіки Пречистої Діви Марії!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *