icon clock26.06.2021
icon eye65
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови з Днем молоді та Днем Конституції

Дорогі східничани, гості курортного селища Східниці та мешканці Східницької ОТГ! Шановні краяни!

Від імені депутатського корпусу Східницької селищної ради, виконавчого комітету та від мене особисто прийміть найщиріші привітання з нагоди Дня молоді та Дня Конституції України!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноправної учасниці світового співтовариства.

День української Конституції назавжди увійшов в новітню історію нашого суспільства, і тому нам з вами зараз потрібно об’єднати всі зусилля, щоб стати на захист нашої України, на посягання прав та свободи громадян. Війна на сході України сколихнула весь світ, і нам потрібно зреалізувати всі зусилля щоб перемогти нападника, щоб Україна нарешті стала вільною і квітучою, демократичною державою.

А також хочу ще привітати дорогих юнаків та дівчат з нагоди одного із найяскравіших свят у календарі – Дня молоді, яке співпадає із Днем Конституції. Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися. Ви – сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно і впевнено відстоювати свої права. Ви показали на Майдані найкращі патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та в ще раз продемонстрували, що українська молодь завжди готова бути в авангарді у найвідповідальніші моменти національної історії. І зараз ви мужньо відстоюєте цілісність і незалежність держави, воюючи із агресором на сході України.

Для кожного із нас, уже старших, незабутніми є ті найкращі літа, коли аж дзвеніла земля під ногами, і переповнювало бажання зробити якнайбільше хорошого і корисного для нашої Батьківщини, рідної землі. Тож творіть, працюйте, і будьте впевненими у завтрашньому дні. Вірте, що війна закінчиться, і ми переможемо. Бо пора юності – це пора, коли все нам під силу. То ж зі святом вас.

У переддень святкових днів щиро зичу усім мешканцям нашого краю міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашої держави. Бажаю вам молодості, краси та завзяття!

Нехай збудуться всі ваші мрії та задуми, любові, добра, щастя, радості від життя, енергії та оптимізму. Хай Матінка Божа оберігає вас від усяких бід та негараздів.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *