icon clock12.07.2021
icon eye62
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із святом верховних апостолів Петра і Павла

Щорічно, 12 липня всі християни вшановують пам’ять верховних апостолів Петра і Павла, які зробили вагомий внесок у розвиток християнства. Апостоли Петро й Павло особливо шануються як учні Ісуса Христа, що після смерті й воскресіння Сина Божого почали проповідувати й поширювати вчення Євангелія по всьому світу. Образи цих Святих золотою ниткою вплетені в історію нашого рідного краю. Їх ім’я носить наш Храм.

То ж з нагоди цього визначного свята від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто щиросердечно вітаю східничан, гостей селища із храмовим празником Петра і Павла, а також мешканців Східницької ОТГ та всіх краян бойківського Підгір’я та іменинників, які носять їхні імена. Нехай це свято принесе світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

У день свята від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, добра, щастя, спокою у кожній родині, мирного неба над головою, впевненості у власних силах, усіх гараздів на роботі та вдома, успіхів в ім’я розбудови нашої оздоровниці та гідного життя для всіх нас. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому селищі та у територіальній громаді. Нехай кожен день життя буде сповнений радістю, теплом, а добрі справи хай примножать добру славу нашої рідної оздоровниці. А ще родинного вам затишку, злагоди і, звичайно ж, щастя і добробуту у ваших домівках, миру і спокою і щоб збулися всі заповітні мрії, подальших успіхів та нових здобутків для процвітання нашої перлини Прикарпаття – Східниці та Східницької ОТГ. А я, як голова роблю і буду робите все від мене залежне, щоб так воно і було. Переконаний, що спільно ми цього досягнемо і наша оздоровниця стане ще кращою, ще заможнішою, а Господь та святі і всехвальні апостоли Петро і Павло хай поблагословлять нас на добрі і праведні діла та допоможуть нам у всьому. Зі святом вас, дорогі краяни!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *