icon clock11.09.2021
icon eye53
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови із Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні мешканці Східницької громади! Дорогі земляки! Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, а мешканців Бориславської громади – із Днем міста Борислава! Так склалося, що наш край завжди був і залишається тією самобутньою частиною України, на території якої писалася історія українського нафтовидобутку, впроваджувалися у життя різноманітні технології видобутку нафти та газу, завдяки чому місто увійшло у світову історію, як одне із найдавніших і найпотужніших центрів світового нафтовидобутку.

Це величне свято є даниною предкам, які упродовж століть працювали на нафтових промислах, творили історію українського нафтовидобутку і заповідали нам його берегти та примножувати своєю працею. Тож нехай ростуть вгору будівлі, будуються нові будинки, розширюється інфраструктура, щоб всім нам жилося прекрасно у рідному краю, яке обезсмертив у своїх творах великий Іван Франко, майбутнє якого сягає залежить від кожного з нас, від нашої щоденної праці.

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості східничани по праву також вважають своїм святом, адже серед мешканців курортного селища є багато нафтовиків, які працюють, або працювали у нафтовій промисловості.

У переддень свята від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю всім східничанам-нафтовикам та мешканцям Борислава миру та злагоди, мудрості й натхнення, щасливої долі кожній родині, міцного здоров’я, достатку, любові, сімейного затишку, радості на повсякчас, успіхів у праці на благо рідного міста та його мешканців, добра та віри у те, що спільно можна змінити життя на краще із щасливим народом та гідним життям, а вашому славному місту – процвітання.

Нехай Господь і Матінка Божа поблагословлять вас на добрі діла!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *