icon clock02.05.2021
icon eye77
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із святом світлого Христового Воскресіння!

Шановні східничани, гості оздоровниці, мешканці Східницької ОТГ та дорогі краяни!

Від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто ердечно вітаю вас із найвеличнішим із християнських  свят – Великоднем, святом життєдайної та вічної любові, торжества правди й справедливості. Це багатовікове традиційне свято всіх українців, тому й назва його споконвіку – «Великдень».

Більш як тисячу літ минуло відтоді, як наші далекі предки пізнали Ісуса, прийняли християнську віру. І сьогодні ми, продовжуючи славні традиції старших поколінь, по-новому переймаємося любов’ю до Воскреслого Христа, до ближнього свого. Прагнемо очиститися від усілякої скверни, стати кращими, милосерднішими. Ми зустрічаємо Його з відкритою душею та чистим серцем, з глибокою надією на перемогу добра в його споконвічній боротьбі зі злом. У ці дні, замислюючись над глибинною сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки з безсмертними заповідями.

Христове Воскресіння після розп’яття та смерті є найяскравішим прикладом безмежної любові Бога до людини. Щирості, справедливості, віри у перемогу добра і жертовної любові до ближніх вчать нас, людей, ті єрусалимські події, про які згадуємо у ці святкові дні. Сподіваюся, що їхній зміст і сенс глибоко проникнуть у душу кожного, зроблять добрішими і людянішими.

Великдень – одне з тих свят, яке стирає межі й відмінності між людьми. У цей день ми стаємо єдиними. Воскресіння Христове – це символ торжества добра над злом і початку нового життя. Це свято дає нам упевненість в тому, що будь-які труднощі можна здолати. Нехай цей день гуртує всіх нас навколо давніх християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього. Нехай Великдень допоможе нам звільнитися від усього фальшивого та несправедливого в ім’я торжества правди та світла.

Хай диво Христового Воскресіння надихає на добро, наповнить радістю ваші серця, а переможний дух надії додає вам сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на мир та процвітання України і перлини Прикарпаття – Східниці.

В усі часи український народ виявляв мудрість і терпіння, доброту та милосердя. Це завжди допомагало нам долати важкі випробування, що випадали на нашу долю. І сьогодні побудова демократичної держави невіддільна від християнських цінностей – справедливості, високої духовності, любові до ближнього.

Нехай це весняне свято духовного відродження та пробудження природи бажаю вам душевної чистоти і гармонії, миру, злагоди та спокою в оселях. Бажаю, щоб ці Пасхальні свята обдарували усіх вас міцним здоров’ям, принесли радість, благополуччя, щастя та добро! Хай здійсняться всі ваші мрії і бажання, добрі задуми і справи,а Боже благословення ніколи не полишає вас і ваші рідини. Веселих свят, смачної паски і багато столу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *