icon clock19.08.2021
icon eye123
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із святом Преображення Господнього

Шановні мешканці Східницької громади та гості нашого прекрасного Карпатського краю! Дорогі українці! Від щирого серця вітаю вас із святом Преображення Господнього!

Преображення Господнє – це одне з дванадцяти найбільших свят у християнстві, встановлене на честь об’явлення божественної сили Христа Спасителя своїм учням. У цей день літо переходить в осінь, настає Перетворення не тільки Господа нашого, але й природи. Приходить час для того, щоб їсти яблука і пекти пироги з ними. Сьогодні Богородиця в Раю роздає діткам гостинці й яблука з райського саду.

У народі це свято ще називають Яблучним Спасом, бо у цей день традиційно освячують перші плоди, серед яких – яблука, груші, мед. Зазвичай вважають, що після Спасу наступає осінь.

Я щиро вітаю Вас з цим знаменним святом, і нехай в житті  кожного запанує мирна осінь, спокійна і добра! Нехай горе і нещастя обходять стороною ваш дім!

З нагоди свята бажаю усім мешканцям та гостям нашої Східницької громади міцного здоров`я, процвітання, щастя та добробуту, подальших успіхів в ім`я розвитку рідної землі та зміцнення Української держави. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а добрі справи примножать славу рідної України.

Щиро зичу мирного неба, щастя і успіхів вам та вашим родинам! Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, а серце сповнюється оптимізмом і вірою у щасливе майбутнє України. Господньої милості усім вам та благодаті!

Зі Спасом нас всіх!

Слава Україні!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *