icon clock05.09.2021
icon eye54
Вітання Події

Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Днем підприємця

З нагоди професійного свята – Дня підприємця, яке ми вже традиційно відзначаємо у першу неділю вересня, щиросердечно вітаю від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто усіх підприємців і роботодавців Східниці, Східницької територіальної громади та всього бойківського Підгір’я. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють підприємництво і приватна ініціатива у розвитку вітчизняної економіки, встановлення ділових зв’язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Ні для кого не буде секретом, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки. Адже саме ви, своїми справами засвідчуєте високу професійну готовність, активність і енергійність у налагоджуванні сучасних форм господарювання, суттєво впливаєте на соціальну стабільність суспільства: створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів. І особливо, зараз, в умовах пандемії, вам доводиться ще більш наполегливіше працювати, аби зберегти виробничий потенціал, і перш за все, робочі місця.

У день свята бажаю вам здоров’я, любові, достатку, радості, особистого щастя, мудрості в справах, стабільності у роботі, успішного здійснення найсміливіших проектів, щоб все вдавалося, щоб все йшло згідно запланованого і висловлюю кожному з вас глибоку вдячність за те, що своєю наполегливою працею, активною громадською позицією ви забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, активно сприяєте вирішенню актуальних проблем економіки селища. Від вашої ініціативи та наполегливості у значній мірі тримається «на плаву» наша перлина Прикарпаття – Східниця, і завдяки вам, наша оздоровниця розбудовується і квітне та набуває такого привабливого вигляду. Нехай ваші задуми будуть успішними, плани – здійсненими, а Господь та Матінка Божа хай допомагають вам у цьому!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *