icon clock09.05.2022
icon eye11
Події

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Сьогодні, 9 травня, Україна відзначає День Перемоги усього цивілізованого світу над гітлерівською коаліцією, над нацизмом та фашизмом. Учора, 8 Травня, у рамках Дня пам’яті та примирення Східницька громада разом із усією Україною вшановували подвиг загиблих українців у Другій світовій війні.

Прикро констатувати, що поклавши мільйони життів на алтар боротьби із німецьким фашизмом у 40-вих роках минулого століття, український народ у ці дні зі зброєю в руках повинен відстоювати своє право на існування у боротьбі із новітнім проявом нацизму, який оформився в ідеологію рашизму.

Поки триває запекла боротьба із новітнім проявами анти людської ідеології російського імперіалізму, ми складаємо вдячність і шану полеглим у Другій світовій війні воїнам. Усі ми у невичерпному боргу перед тими, хто віддав у тій війні свої життя, чия юність та молодість були перервані та покладені на вівтар перемоги. Ми пам’ятаємо жахи військового лихоліття з розповідей наших дідів, а сьогодні особливо цінуємо та розуміємо ціну мирного життя.
Наш земний уклін усім, хто пережив роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував Київ та Україну. Нехай незгасне світло тодішньої Перемоги додає нам віри у мир та щасливе майбутнє сьогодні. Щира вдячність сердець і пам’ять про величний подвиг захисників житиме!

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *