Вакцинований – значить захищений!

Минулого вівторка заступник селищного голови Наталія Шийка та директор КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради» Юрій Скурчанський взяли участь у нараді, яку провів перший заступник голови Дрогобицького РДА Роман Шлярп. На нараді йшла мова про підвищення темпів вакцинації у Дрогобицькому районі – повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

Зупинити пандемію коронавірусу можливо лише за умови набуття колективного імунітету від хвороби. За свідченнями медиків, для цього має бути вакциновано 80% населення. Як зазначив перший заступник голови Дрогобицької РДА Роман Шлярп, в останні тижні кількість охочих вакцинуватись зросла. Через посилення карантинних обмежень обласною комісією ТЕБ та НС, з 22 листопада в дію увійдуть нові правила.

Так, перевезення невакцинованих пасажирів на міжміському сполученні буде заборонено.За дотриманням карантинних обмежень стежитиме поліція спільно з Держпррдспоживслужбою та представникам РДА. Для цього працюють спеціальні робочі групи, які відвідують всі магазини, кафе, перукарні тощо. А згодом, відповідальність за порушення карантинних норм нестимуть не лише власники закладів та транспорту, а й самі відвідувачі та пасажири, які мають на меті отримати певні послуги без повного курсу вакцинації.

В КНП ЦПМСД Східницької селищної ради з працюють два пункти вакцинації :

– смт. Підбуж, вул Франка 32 ;

– с. Новий Кропивник, вул. Довбуша 14

Вакцинація по попередньому запису з метою уникнення черг і скупчення людей.

Тел. для запису бажаючих : с. Новий Кропивник – 063 032 0890. смт. Підбуж – 097 813 9266.

Наявні вакцини : AstraZeneca, CoronaVac , Pfizer.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *