icon clock04.12.2021
icon eye168
Медицина Події

У Східниці запрацювали амбулаторія загальної практики-сімейної медицини та ще один пункт вакцинації населення від COVID-19

Минулої п’ятниці відбулося урочисте відкриття Східницької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини КНП «ЦПМСД Східницької селищної ради». Амбулаторія відтепер працюватиме в будівлі по вул. Промисловій, 10 б, де знаходиться пост Екстренної медичної допомоги медицини катастроф. Разом із амбулаторією було також  відкрито іще один пункт вакцинації населення від COVID-19.

Слід відзначити, що Східницькій амбулаторія загальної практики-сімейної медицини КНП «ЦПМСД Східницької селищної ради» розпочала працювати до урочистого відкриття. Як повідомив директор КНП «ЦПМСД Східницької селищної ради» Юрій Скручанський перший пробний прийом пацієнтів у приміщенні Східницької амбулаторії по вул Промисловий 10,Б лікар-педіатр Наталія Смольницька Григорівна провела 30 листопада, а сімейний лікар Соломія Котова-Різник 1 грудня 2021 року.

У чині урочистого відкриття та освячення Східницької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини взяли участь голова Східницької громади Іван Піляк та голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк.

Чин урочистого відкриття та освячення Східницької амбулаторії для новоутвореної Східницької територіальної громади мав велике значення, адже із її відкриттям завершився процес формування первинної ланки медицини новоутвореної громади.

У вітальному слові з нагоди урочистого відкриття амбулаторії та пункту вакцинації від COVID-19 Східницький селищний голова Іван Піляк подякував всім, хто доклав зусилля, щоб амбулаторія почала працювати: « Медичний працівник, ноголосив очільник Східницької територіальної громади, – це складна професія, бо саме Ви, медики,  несете відповідальність за людські життя. Ця пандемія показала, що медицина – це та галузь, яку потрібно розвивати. Разом із амбулаторією ми відкриваємо також іще один пункт вакцинації від COVIDу. Це вже третій пункт вакцинації в Східницькій громаді. Перспективи розвитку медичної у нашій громаді дуже великі. Сімейна медицина в Східниці буде працювати та розвиватися! Станом на сьогодні 66 % населення громади уже отримали першу дозу вакцинації, а 34% – другу дозу. Це вселяє оптимізм і дає підстави стверджувати, що спільними зусиллями ми подолаєм будь-який вірус!»

Голова Дрогобицької РДА Степан Кулиняк також привітав Східницьку громаду із цією важливою у житті громади подією. Очільник райдержадміністрації подякував голові громади Івану Піляку за те, що той відгукнувся на прохання Дрогобицької РДА та у найкоротші терміни допоміг зорганізувати на території Дрогобицького району роботу ще одного вакцинального пункту. Відтак мешканці Східницької громади тепер спокійно можуть вакцинуватись як в Підбужі чи Новому Кропивнику, так і у Східниці. Степан Кулиняк також наголосив, що на разі не існує іншого способу вберегтися від важких наслідків коронавірусу, ніж вакцинація. Він закликав східничан не жартувати з цією страшною недугою, а вакцинуватися усім, хто з якигось причин не встиг це зробити!

Одразу після урочистостей мешканці Східниці мали можливість підписати декларації з сімейним лікарем та провакцинуватись, повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *