icon clock25.05.2022
icon eye227
Культура Події

Східницька громада зібрала кошти для чергової допомоги ЗСУ (ФОТО)

За сприяння відділу туризму, молоді та спорту Східницької селищної ради у Східницькій громаді напередодні Свята Героїв провели два благодійних футбольних на підтримку ЗСУ.

Перший етап групового турніру з футболу стартував в смт Східниця 15 травня, а завершився другим фінальним етапом 22 травня, який відбувся в с. Опака.

В благодійному турнірі брали участь команди Східницької громади: смт Східниця, смт Підбуж, с. Довге, с. Опака, с. Залокоть та с. Сторона. До змагань також були залучені тимчасово переміщені особи з інших регіонів України, які тимчасово проживають у Східницькій територіальній громаді. У ході турніру завдяки благочинних внесків учасників та глядачів вдалось зібрати кошти для фінансової допомоги ЗСУ в розмірі 10.500 грн. Про це повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook).

Слід відзначити, що під час фінальної частини групового благодійного футбольного турніру працівниками філії КУ «Центру культури та дозвілля Східницької громади» Народний дім с. Опака було проведено також благодійний концерт, майстер -класи, козацькі змагання, а місцеві господині організували ярмарку, де кожен бажаючий мав змогу придбати смаколик.

Внаслідок проведення цих благочинних мистецько-культурних акцій спільними зусиллями учасників вдалось зібрати додатково суму коштів у розмірі 25251 грн., які також будуть  спрямовані на підтримку Збройним Силам України.

Футбольний благодійний турнір на підтримку ЗСУ – не перша культурно-мистецька акція на території Східницької територіальної громади. З початком повномасштабної війни в Україні мешканці громади роблять усе для того, щоб приблизити день Перемоги над Росією, починаючи від реабілітації та лікування військових і закінчуючи фінансовою підтримкою Українського війська. урнір проводився за сприяння відділу туризму, молоді та спорту Східницької селищної ради. Вони не мають жодного сумніву, що Перемога у цій жорстокій війні буде за Україною та роблять усе він них залежне, щоб цей довгоочікуваний день прийшов якнайшвидше.

Світлини Офіційного сайту Східницької селищної ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *