icon clock23.08.2021
icon eye56
Вітання Події

ІЗ ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, РІДНА УКРАЇНО!

Дорогі східничани, гості нашої оздоровниці, мешканці Східницької ОТГ та всі краяни бойківського Підгір’я! 23-24 серпня дні особливі для кожного з нас: ми відзначаємо День Державного Прапора та 30-у річницю Незалежності України. Цьогорічний день народження нашої України став для нашого народу серйозним випробуванням на зрілість, мудрість, мужність та стійкість – святом пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність.

До цього свята український народ йшов не одне століття – через тюрми і смерть, через збройну боротьбу і Голодомори. Це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість, майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень. Нелегкими і далеко не безхмарними, видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя. Та хоч ми – європейський народ, на жаль, живемо ще далеко не так, як європейці. Україна ще далеко не та, яку виборювали і виборюють наші захисники. Зловорожі московські сили ніяк не дають нам стати твердо на ноги: іде війна на сході України, гинуть найкращі сини нашої Держави, але вірмо: буде й на нашій вулиці справжнє свято – ми переможемо російського агресора і Україна таки буде вільною і цілісною Державою, а наш народ заживе вільно у справжній європейській квітучій і незалежній державі.

Напередодні цих значимих для нашого народу державних свят бажаю вам від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу і від себе особисто доброго здоров’я, любові, добра, щедрої долі, благополуччя та добробуту у родинах, піднесеного настрою, наснаги, впевненості у власних силах, оптимізму та мирного неба над головою, стабільності та процвітання. Хай і надалі процвітає наш край, наша прекрасна, квітуча оздоровниця Східниця – справжня перлина в намисті українських Карпат. Поєднуючи в собі старовинну історію, молоду енергію та невичерпний ентузіазм. Нових вам звершень на благо нашого селища і його мешканців, а Господь та Матінка Божа хай допомагають вам у цьому!

Слава Україні! Героям слава!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *