icon clock09.06.2021
icon eye63
Новини Події

ПО ВУЛИЦІ І. КОТЛЯРЕВСЬКОГО РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО ОЧИСНИХ СПОРУД ГЛИБОКОГО БІОЛОГІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ ГОСПОДАРСЬКО-ПОБУТОВИХ СТІЧНИХ ВОД

Курортне селище Східниця поступово наближається до вирішення проблеми стоків. Нещодавно в районі вулиці І. Котляревського розпочалось активне будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод.

Про це повідомив очільник селищної громади Іван Піляк на своїй сторонці у facebook.

Як зазначив пан Іван роботи відбуваються в рамках реалізації Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр та спільно з головним партнером Гміною Соліна:

 – Розпочалась активна фаза робіт на об’єкті « Каналізування району вул.Котляревського у смт Східниця , Будівництво очисних споруд глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод». Реалізація проекту відбувається  в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 рр та спільно з головним партнером Гміною Соліна   « Охорона вод Солінського озера та лікувальних вод курорту Східниця – спільний виклик та шанс на збереження  і використання потенціалу природної спадщини», –  йдеться у повідомленні.

Також Іван Піляк додав, що роботи по будівництві очисних споруд виконує МКП «Мажор»:

– Договір з попередньою підрядною організацією ТзОВ «Будгарантгруп» був укладений у вересні 2019 року, проте через недобросовісність підрядника , який за два роки фактично не виконав умов договору, Східницька селищна рада вимушена була з 1 січня 2021 року припинити  співробітництво. На початку червня 2021 року була визначена нова підрядна організація  МКП «Мажор»  та укладено договір від 02.06.2021 року, – підкреслив Іван Піляк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *