Сьогодні відбулись перемовини з представниками Бориславської міської ради, директором комунального підприємства «Вододар» Ярославом Лопушанським та заступниками Східницького селищного голови Петром Костем, Наталею Шийкою та адвокатом Оленою Остипчук.
Східницька селищна рада виконала всі умови Меморандуму і підготувала суб’єкта господарювання, як гуртового споживача новостворене комунальне підприємство « Оазис Карпат» Східницької селищної ради.
Під час перемовин директор КП «Вододар» Я.Лопушанський відмовився підписати договір для надання послуг з централізованого водопостачання, який відповідає типовому, натомість запропонував підписати свою угоду, яку уклали їхні юристи і яка значно обмежує права КП «Оазис Карпат» і виключає відповідальність КП «Вододар».
Чи можливо підписувати «сумнівний» договір, якщо остання інвентаризація основних засобів та необоротних активів відбувалася у 2011 році в КП «Бориславводоканал» , яке на сьогоднішній день перебуває у стані банкрутства? Потрібна перевірка та документальне підтвердження наявності стану, оцінка активів та зобов’язань підприємства. Документальних підтверджень сьогодні надано не було. Відповідальність за результати своєї діяльності повинно брати КП «Вододар», а «не перекидувати» на новостворене КП «Оазис Карпат» та мешканців селища.

Східницька селищна рада і надалі готова до конструктивного діалогу – йдеться у повідомленні Східницької селищної ради на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.
Подробиці читайте у матеріалі Євгена ЖУРКОВСЬКОГО “Східниця продовжує жити в умовах «водяної» блокади“