Вітання Східницького селищного голови із Днем працівників освіти

Дорогі освітяни – вчителі, вихователі Східниці, Підбужа та усієї Східницької територіальної громади. Прийміть найщиріші вітання від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.

Високе покликання Вчителя є визначальним для Держави і суспільства. Адже саме освітяни своєю професією формують щасливе майбутнє України, її економічне процвітання й духовне відродження. Саме у цей день кожен згадує свого Вчителя – того, хто допоміг наблизитись до знань, науки та життєвої мудрості, стати на шлях здобуття найвищого професіоналізму.

Відомо, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, за свою професійну підготовку. В умовах сьогодення це не просто. Та радує те, що незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно.

Щоденною своєю працею ви формуєте юне покоління, якому належить примножувати те, чого досягли їхні попередники і я впевнений, що юне покоління східничан виправдає мої сподівання і зробить усе, щоб наша перлина Прикарпаття – Східниця розвивалася, розквітала і ставала ще більш перспективнішою, заможнішою і прекраснішою. Це буде найвища оцінка вашої нелегкої, але такої потрібної праці.

У переддень свята хочу щиро подякую вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість, а також нескінченне терпіння в досягненні мети. Ваша мета – виховання гідного, прогресивного покоління.

Нехай доля не поскупиться на радісні події і піднесе найдорожчі подарунки. хай учні виконують домашні завдання, добре вчаться, будуть слухняними, а всі дні у вашому житті будуть добрими та щасливими. Всі квіти сьогодні – до ваших ніг. А ще – бажаю міцного здоров’я, добра, достатку, благополуччя та злагоди у родинах, любові, щедрої долі, успіхів і здобутків у роботі, вдячних учнів, Божого благословення та опіки Матінки Божої.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *