Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка з Днем знань

Дорогі східничани та мешканці Східницької територіальної громади, шановні вчителі, діти та батьки!

Сердечно вітаю вас від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто із початком нового навчального року – Першовереснем – святом, справді, усієї України. Сьогодні кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву «школа». Цього святкового ранку вулиці нашої прекрасної оздоровниці та багатьох населених пунктів громади знову переливатимуться усіма барвами квіткових букетів і святкових вишиванок. Адже майже кожна родина цього дня урочисто відправляє у Країну Знань своїх синів, дочок, внуків і внучок зі сподіваннями, що роки шкільної науки і для них стануть незабутніми на все життя, як для їхніх батьків й дідусів та бабусь.

Дорогою знань їх поведуть досвідчені педагоги, які разом з вами, при нашій допомозі виховають прекрасних громадян незалежної держави. Недаремно вчителів образно називають сівачами розумного, доброго, вічного. Але найбільше свято, без сумніву, у наших першачків, яких привели у школу батьки, бабусі та дідусі і яка незабаром стане для них рідною домівкою. Тут вони будуть опановувати різні науки, у тому числі й науку життя, яка для усіх нас розпочиналася зі шкільної парти. І хоч на дворі вже перший осінній день, але в душі кожного з нас весна. І це тому, що знову поринаємо у своє дитинство, юність, згадуємо свої безтурботні шкільні роки, перших вчителів, однокласників.

З нагоди Дня знань, бажаю вам, дорогі вчителі, щоб ваша нелегка праця приносила щодень творче задоволення, вдячних учнів і щоб ваші вихованці, ще через багато років після закінчення школи цінували те, що ви кожному з них віддали часточку свого серця. Нових успіхів вам у вашій благородній справі, професійного зростання, міцного здоров’я, добра, достатку, любові, особистих гараздів на кожен день та Божого благословення! А вам, діти, бажаю добре вчитися, бути слухняними, виконувати чемно домашні завдання та впевнено йти до своєї мети!

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *