Заклади освіти Східницької громади долучились до акції “Від гори Карачун до Говерли”, яку ініціює Марина Безсалова із Слов’янська.
Учні під керівництвом талановитих учителів Яворської Христини Орестівни (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р.), Пагутяк Наталії Степанівни (Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р.), Топорович Христини Іванівни (Головський ЗЗСО І-ІІ р .) власноручно виготовляли прикраси для різдвяних ялинок для наших захисників, Воїнів світла та добра.
Кожна ялинкова іграшка зроблена з любов’ю, щирістю та надією до перемоги.
Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!






