icon clock05.12.2022
icon eye184
Освіта

Акція “Від гори Карачун до Говерли” від школярів Східницької громади

Заклади освіти Східницької громади долучились до акції “Від гори Карачун до Говерли”, яку ініціює Марина Безсалова із Слов’янська.
Учні під керівництвом талановитих учителів Яворської Христини Орестівни (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ р.), Пагутяк Наталії Степанівни (Сторонянський ЗЗСО І-ІІ р.), Топорович Христини Іванівни (Головський ЗЗСО І-ІІ р .) власноручно виготовляли прикраси для різдвяних ялинок для наших захисників, Воїнів світла та добра.
Кожна ялинкова іграшка зроблена з любов’ю, щирістю та надією до перемоги.
Слава ЗСУ! Разом до Перемоги!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *