icon clock19.05.2021
icon eye75
Новини Події

Нарада селищного голови

У вівторок, 18 травня, відбулася традиційна нарада селищного голови Івана Піляка із старостами Східницької громади та участі заступника голови Петра Костя. В ході наради було розглянуто ряд питань, актуальних для життя громади.

Селищний голова підвів підсумків акції «Чисті береги – чиста річка», яка проходила 14 травня на території Східницької громади.  У акції з очистки берегів взяли участь майже 400 мешканців. До прибирання активно долучилися колективи шкіл, закладів культури, громадські активісти та небайдужі мешканці громади. За більш як дві години роботи було зібрано 80 метрів кубічних побутового сміття.

Східницький селищний голова Іван Піляк висловив щиру подяку старостам за підготовку та високий організації громадських робіт, які у черговий раз продемонстрували всім, що в кожній громаді є велика кількість небайдужих людей, які готові долучатися до роботи по наведенню порядку на території села.

«Небайдужість людей, – зазначив Іван Піляк, – є яскравим свідченням готовності людей до благоустрою територій, на яких проживають. Активність мешканців та їхня самовіддана праця краще будь-яких слів та гасел свідчать про активну життєву позицію і заслуговують на повагу та вдячність.

Перехід території громади із помаранчевої у жовту зону та наближення літа спонукали адміністрацію г ромади розглянути питання організації та проведення проведення масових культурно-спортивних та розважальних заходів на території Східницької громади. Після тривалого обговорення було ухвалене протокольне рішення щодо зняття обмежень на проведення культурно-розважальних заходів та спортивних змагань при безумовному дотриманні норм та правил, які встановлені Кабміном для жовтого рівня епідеміологічної небезпеки:

“Жовта” зона дозволяє роботу:

  • закладів харчування з 7:00 до 24:00;
  • магазинів, в яких продають непродовольчі товари, та торгових центрів;
  • кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше ніж 50% місць;
  • закладів освіти, втім не більше 20 дітей в класі;
  • спортивних залів та фітнес-центрів з розрахунку однієї людини на 20 квадратних метрів;

Водночас заборонено:

  • організацію очного навчання, якщо більше ніж 50% учнів та персоналу перебувають на самоізоляції;
  • відвідування закладів соцзахисту та пунктів тимчасового тримання людей.

Під час наради також було обговорено питання створення нових робочих місць, сплати податків, створення добровільних пожежних дружин в громаді та підготовку приміщень до роботи зимово-осінній період.

Для обігріву переважної більшості приміщень в установах та навчальних закладах громади опалюється дровами. Тому селищний голова доручив старостам, окрім заготівлі дрів для бюджетних установ, вивчити питання технічного стану опалювальних печей, якими здійснюється опалення приміщень в осінньо-зимовий період. Старости повинні знайомитися з їх станом, а у випадку їх непридатності вжити заходів, щоб до початку опалювального сезону, п’єци, що знаходяться у непридатному для експлуатації стані, були перемуровані.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *