icon clock04.05.2021
icon eye61
Новини Події

На трасі Львів – Луцьк обвалився міст

Минулого  понеділка у селі Гайок на трасі Львів – Луцьк неподалік Кам’янки-Бузької обвалився міст через річку Західний Буг. Першими про інцидент у соцмережах повідомили очевидці, зазначивши, що міст завалився, коли там нікого не було.

Прес-службі ДСНС Львівщини підтвердила інформацію про падіння моста, уточнивши, що повідомлення про цей інцидент надійшло у понеділок, 3 травня, о 19:35. Там також уточнили, що постраждалих внаслідок цього інциденту немає.

Проїзд трасою Львів – Луцьк до Радехова заблокований. Об’їзд на Луцьк можливий трасами Жовква-Червоноград або Буськ-Лопатин.

За даними Служби автомобільних доріг, цей міст був збудований у 1960 році і відтоді жодного разу не ремонтувався. «Понад п’ять років споруда перебувала у передаварійному стані. Минулого року міст було включено до списку Національної програми відновлення мостів – реконструкція переходу була запланована на цей рік. Роботи мали розпочатися вже у найближчі місяці», – вказано у повідомленні Служби автомобільних доріг. Орієнтовна вартість реконструкції моста – 75 мільйонів гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *