Мешканців Східницької громади закликають вакцинуватися

Вчора у Східницькій селищній раді відбулася зустріч з підприємцями Східницької територіальної громади та старостами за участю заступника селищного голови Наталією Шийкою, директора КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради» Юрія Скурчанського – повідомляє Східницька селищна рада на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Під час зустрічі Юрій Скурчанський розповів про стан проведення вакцинації на території громади та доповів про наявність вакцин у пунктах вакцинації, а також проінформував мешканців Східницької ТГ про те, що вакцинація населення проти COVID-19 покращить протиепідомічну ситуацію та знизить випадки захворюваності.

Нагадаємо читачам, що у Східницькій громаді працють 2 пункти вакцинації: Перший – в амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги смт. Підбуж по вул. Франка 32, другий –  в амбулаторії первинної медико-санітарної допомого с. Новий Кропивник по вул. Довбуша 14.

Відтак мешканці Східницької територіальної громади відтепер мають можливість вакцинуватися від від Covid-19 безпосередньо на місці у амбулаторіях «Центру первинної медико-санітарної допомоги Східницької селищної ради», де працюють пункти вакцинації. Вакцинуватися можуть усі мешканці громади, які виявили для цього бажання. З метою уникнення черг і невиправданого скупчення людей та витрати часу вакцинація проводиться за попередньім записом.

Телефони для запису бажаючих :

  • смт. Підбуж +38(097)813-92-66
  • с. Новий Кропивник +38(063)032-08-90

Пункти вакцинації працюють у робочі дні з 9.30 до 12.30.

Вакцинація здійснюється вакцинами: АстраЗенека, КоронаВак та Файзер.

Медики нагадують громадянам, що ймовірність розвитку тяжкого перебігу хвороби при зараженні штамом «Дельта» набагато вища, якщо ви не вакциновані. Якщо все ж зараження відбулося, повністю вакциновані особи переносять хворобу безсимптомно або ж в значно легшій формі.

Не зволікайте з вакцинуванням! Захистіть себе від небезпечного захворювання!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *