Шановні працівники та ветерани бібліотечної справи Східниці та Східницької територіальної громади, прийміть найщиріші вітання від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто з нагоди свята – Всеукраїнського Дня бібліотек. У кожного з нас життєва дорога розпочиналася саме з першої книги – «Абетки» чи то «Букваря». А після їхнього засвоєння відкривалися в дитинстві перед кожним з нас оті книжкові скарби, що зберігалися на бібліотечних полицях. Скарби мудрості, які навчали нас найважливіших моральних засад – бути чесними, справедливими, добрими.
Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Цей день свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
У цей день, що налитий по вінця багатством осінніх кольорів, вітаючи вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, щиро дякую вам за високий професіоналізм, безмежну, подвижницьку відданість своїй справі, зичу всім працівникам цього безцінного осередку, з віками зібраного, нашого людського досвіду і знань усіх земних благ, уваги читачів, творчої наснаги, міцного здоров’я на довгі роки, натхнення, радості на кожен день, особистого щастя, добра і нових творчих здобутків, енергії, непохитної віри у свою велику мету та успіхів у вашій благородній просвітницькій справі! Нехай добро, яке даруєте людям, сповна вам віддасться, увічнюються успіхом усі ваші справи та починання, а Господь та Матінка Божа допомагають вам у цьому.
Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова