Вітання Східницького селищного голови Івана Піляка із Всеукраїнським Днем бібліотек

Шановні працівники та ветерани бібліотечної справи Східниці та Східницької територіальної громади, прийміть найщиріші вітання від імені селищної ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від мене особисто з нагоди свята – Всеукраїнського Дня бібліотек. У кожного з нас життєва дорога розпочиналася саме з першої книги – «Абетки» чи то «Букваря». А після їхнього засвоєння відкривалися в дитинстві перед кожним з нас оті книжкові скарби, що зберігалися на бібліотечних полицях. Скарби мудрості, які навчали нас найважливіших моральних засад – бути чесними, справедливими, добрими.

Бібліотеки – один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Цей день свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

У цей день, що налитий по вінця багатством осінніх кольорів, вітаючи вас з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, щиро дякую вам за високий професіоналізм, безмежну, подвижницьку відданість своїй справі, зичу всім працівникам цього безцінного осередку, з віками зібраного, нашого людського досвіду і знань усіх земних благ, уваги читачів, творчої наснаги, міцного здоров’я на довгі роки, натхнення, радості на кожен день, особистого щастя, добра і нових творчих здобутків, енергії, непохитної віри у свою велику мету та успіхів у вашій благородній просвітницькій справі! Нехай добро, яке даруєте людям, сповна вам віддасться, увічнюються успіхом усі ваші справи та починання, а Господь та Матінка Божа допомагають вам у цьому.

Іван ПІЛЯК, Східницький селищний голова

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *