icon clock01.06.2021
icon eye437
Новини Події

Засідання виконкому Східницької селищної ради

Традиційна щовівторкова нарада Східницького селищного голови Івана Піляка із старостами Східницької територіальної громади, що відбулася 1 червня, проходила у форматі засідання виконкому. Суть у тому, що усі старости є водночас членами виконкому, відтак, щоб додатково не збирати виконком, селищний голова об’єднав оперативну нараду із засіданням виконавчого комітету, внісши у звичний порядок розгляду питань, підготовлених до розгляду членами виконкому, – різне. У різному старости мали змогу порушити питання, які не знайшли практичного вирішення під час короткотривалої нарадм, яку провів безпосередньо перед засіданням виконкому перший заступник селищного голови Петро Кость.

У порядок денний чергового засідання виконавчого комітету Східницької селищної ради було внесено десять питань: «Про внесення змін в рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року №11 «Про селищний бюджет смт. Східниця на 2021 рік»; «Про затвердження протоколу засідання комісії з визначення виконавця послуг зі збирання та вивезення побутових відходів на території Східницької територіальної громади»; «Про створення комісії з приватизації житла при Східницькій селищній раді»; «Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня»; «Про надання в оренду окремих конструктивних елементів благоустрою»; «Про присвоєння поштової адреси житловому будинку»; «Про присвоєння тимчасової поштової адреси земельній ділянці»; «Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює (навчається) на території населенного пункту, якому надано статус гірського»; «Про надання дозволу на розміщення дитячих атракціонів в с. Рибник Східницької територіальної громади».

Усі питання порядку денного були розглянуті та оформлені відповідними рішеннями, з якими зацікавлені громадянами можуть ознайомитись у протокольній частині.

У різному селищний голова Іван Піляк представив членам виконавчого комітету інженера лісового господарства Анатолія Короля, який працюватиме відтепер у структурі КП «Господарник» та займатиметься питаннями налагодження співпраці із лісництвами, які знаходяться чи ведуть виробничу діяльність на території Східницької територіальної громади. Окрім того, Східниця має власних 103 гектару лісу, який необхідно правильно загосподарювати, щоб громада із цього мала певний зиск. Вирішенням цих та інших питань, серед яких найатуальнішим і чи не найскладнішим є проблема розмежування земель громади та лісництв, займатиметься на постійній основі інженер лісового господарства Східницької селищної ради Анатолій Король, який має не лише фахову освіту, але й практичний досвід роботи у лісовому господарстві. У різному також було розглянуто питання вивчення можливостей поліпшити нічне освітлення окремих місць у селах Опака та Залокоть.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *