icon clock20.07.2021
icon eye71
Новини Події

Із щовівторкової наради селищного голови Східниці із старостами громад

На щотижневій вівторковій нараді селищного голови Івана Піляка із старостами громад за участі заступника селищного голови Петра Костя, в.о. керівника муніципальної варти Романа Коцка та інженера лісового господарства Анатолія Короля були розглянуті питання щодо необхідності запровадження електронного обліку деревини, яка складується на верхніх складах Дрогобицького лісгоспу безпосередньо на території громади. Відсутність електронних бірок не дає можливості зорієнтуватися працівникам муніципальної варти та населенню щодо законності вирубок.  Староста с. Довге Василь Зварич порушив питання поведінки громадян під час рясних дощів та злив,  внаслідок яких у населених пунктах виходять із берегів виходять річки та чисельні потічки. У Довгому Гірському внаслідок нічної зливи вийшов із берегів потік Мельничий. Вода завдала чимало шкоди людям. З метою недопущення в подальшому виливу потічка та захисту людей і їх майна від повені будуть вжиті всі заходи щодо розчистки русла. Окрім того, селищний голова Іван Піляк дав доручення старостам оглянути русла річок і потічків у населених пунктах громади і, де це потрібно, розчистити їх, щоб під час повені уникнути їх розливу.

Під час наради було обговорено також питання придбання та установка дверей у боксів пожежної частини у селищі Підбуж; ремонт даху школи у с. Опака та примішень колишнього пологового будинку лікарні в смт. Підбуж.

Учасники наради обговорили зміст підписаного Східницьким селищним головою меморандуму з Бориславською міською радою та визначення КП «Оазис Карпат» із Довгого Гірського надавачем послуг питного водопостачання абонентів смт. Східниця.

Значну увагу учасниками наради було приділено проблемі вивозу твердих побутових відходів та відмови громадян укладати угоди на виконання робіт на вивіз сміття із населених пунктів громади. Східницький селищний голова Іван Піляк звернувся до старост з проханням проводити серед мешканців роз’яснювальну роботу, а також закликаємо всіх мешканців Східницької ТГ бути свідомими щодо збору, сортування, вивозу та заключення договорів на вивіз сміття.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *