Депутати Львівської обласної ради вимагають адміністративної та кримінальної відповідальності за заперечення факту голодоморів в Україні

На сесії 7 грудня обласні обранці звернулися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо запровадження адміністративної та кримінальної відповідальності за заперечення факту голодоморів в Україні.

Таким чином обласні депутати відреагували на святкування в День пам’яті жертв голодоморів дня народження одного із інстаграм-блогерів.

У Зверненні Львівської обласної ради наголошується, що Стаття 2 Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні» зазначає що «Публічне заперечення Голодомору 1932-1933 років в Україні визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору, приниженням гідності Українського народу і є протиправним». Однак  чинне законодавство України не передбачає жодного правового покарання за такі дії.

Тож депутати закликали невідкладно розробити зміни до законодавства України  щодо введення адміністративної та кримінальної відповідальності за заперечення факту голодоморів та за приниження пам’яті жертв цих трагічних подій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *