icon clock11.05.2021
icon eye67
Новини Події

«Чисті береги – чиста річка»

Доєднатися до екологічної акції «Чисті береги – чиста річка» , яка проходитиме 14 травня 2021 року, запрошує всіх мешканців територіальної громади Східницька селищна рада.

Питання забрудненості довкілля на сьогодні є одним з ключових.  Планета потерпає від страшної кількості твердих побутових відходів. Однією з найбільших проблем є те, що люди ще досі не навчені дотримуватися культури поведінки на природі. Традиція нести побутове сміття «в берег» створила проблема засмічення берегів річок, що набрає загрозливих масштабів, яка може позбавити наш край туристичної привабливості.

З метою очищення берегів річок та потічків, що протікають у населених пунктах Східницької громади, селищна рада започатковує екологічну акцію «Чисті береги – чиста річка», до якої закликає долучитися усіх мешканців громади.

Східницька селищна рада просить всіх жителів територіальної громади вийти на береги річок та потічків і очистити їх від різноманітного побутового непотребу.

Під час акції «Чисті береги – чиста річка» головний акцент буде буде зроблено з очистки берегів річки Стрий. До робіт планується залучити мешканців сіл, яерез які протікає річка.

Для зручності селищна рада запропонувала жителям сіл розділитися на три умовні групи:

І група на чолі зі старостою Миколою Мандзяком прибере береги річки Стрий на відрізку від с.Ластівка – с.Старий Кропивник («Вовча яма»);

ІІ група разом зі старостою Михайлом Якуцом буде відповідальна за частину ріки Стрий від с.Старий Кропивник («Вовча яма») до початку с.Перепростиня;

ІІІ група разом зі старостою Василем Зваричем прибере береги річки Стрий на відрізку від с.Перепростиня до с.Довге-Гірське;

Окрема ІV група разом із Підбузьким старостою Миколою Тінишином прибере береги річки Бистриця на території смт. Підбуж.

Засоби для прибирання, а також мішки для збору сміття можна буде отримати у старост, які на даний момент активно займаються підготовкою до проведення робіт з очистки берегів річок від побутового сміття.

Василь ПОКОТИЛО

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *