icon clock31.08.2021
icon eye59
Новини Події

Число партнерів Східниці постійно зростає

Східницький селищний голова Іван Піляк зустрівся із міським головою Скадовська Олександром Яковлєвим. Про це повідомляє Східницька селищна рада на офіційній сторінці у Facebook.

Скадовськ – курортне місто державного значення, розташоване на узбережжі Джарилгацької затоки. Населений пункт був заснований у далекому 1894 році як морська пристань на землях поміщика Сергія Скадовського. Раніше на цьому місці розташовувалось рибацьке селище Алі-Агок. Скадовськ швидко розвивався в якості морського порту, стрімко нарощував показники товарообігу. Так, тільки у 1908 році через порт було вивезено більше 1 млн пудів зерна. За два десятки років у засушливому таврійському степу завдяки засновнику Сергію Балтазаровичу виросло справжнє курортне містечко. Сьогодні Скадовськ Херсонської області має звання курорту державного значення.

Через теплі й мілкі води Джарилгацької затоки Скадовськ часто називають дитячим курортом. Тут знаходиться велика кількість дитячих таборів, пансіонатів, санаторіїв та готелів. Відпочивальники приїздять до Скадовська за гарним та комфортним пляжним відпочинком, щоб оздоровитися, пройти терапевтичні курси, що пропонують місцеві санаторії, та змыцнити імунітет.

У Скадовську часто проводять різноманітні культурні заходи, конкурси та змагання. Безумовно, найвідоміший з них – це Всеукраїнський благодійний фестиваль  «Чорноморські ігри». Багато років фестиваль збирає на березі Чорного моря десятків талановитих дітей і підлітків, що займаються вокалом та танцями. Визначає найкращих поважне журі, до складу якого входять відомі музичні експерти та представники медіа. Головна подія фестивалю – вокальний конкурс. За часи існування «Чорноморські ігри» запалили не одну зірку на небосхилі українського шоу-бізу, тож традиційні фестивальні дні на великій сцені та гала-концерт не обходяться без вибухової концентрації популярних артистів на одній сцені. На жаль, наступний фестиваль відбудеться тільки в липні 2021 року, таке рішення було прийнято організаторами у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

Крім того, у Скадовську проводять Міжнародний фестиваль «Джаз над морем», Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Чорноморський зорепад», Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «Кубок Чорного моря» та фестиваль «Смаженого бичка».

У ході зустрічі міського голови Скадовська та Східницького селищного голови Івана Піляка було обговорено ідеї та напрямки подальшої співпраці у галузі туризму.

Учасники плідної та дружньої зустрічі відзначили, що успішність туристичної галузі – одне із пріоритетних завдань територіальних громад, адже в першу чергу вона забезпечує соціально-економічний ріст. Тому вирішили об’єднати сили задля розвитку туристичного потенціалу Східницької та Скадовської громади.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *