icon clock20.09.2021
icon eye53
Новини Події

Cхідниця взяла участь у Форумі медичного та оздоровчого туризму

Відпочинок, оздоровлення, реабілітацію та лікування, звісно, можна розмежовувати. Про переваги їхнього поєднання говорять на Форумі медичного та оздоровчого туризму, який минулого тижня проходив у Edem Resort Medical & SPA. Організатор заходу – управління туризму та курортів Львівської обласної державноі адміністрації, за партнерської підтримки Edem Resort Medical & Spa, Innovo, Львівського кластеру медичного туризму, ТАОR Карпати, Flynas.

Під час відкриття заходу відбулась презентація промоційного відеоролика, що розкриває потенціал Львівщини та демонструє можливості оздоровлення, реабілітації та медичних послуг. Участь у відкритті Форуму взяв заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед. Ми розуміємо наскільки серйозним туристичним потенціалом володіє наш регіон і намагаємося максимально його розвивати. Зрозуміло, що силами лише обласної адміністрації це зробити неможливо, тому мені дуже приємно бачити в цій залі керівників територіальних громад, тих людей, які зараз за умов адміністративно-територіальної реформи отримали і повноваження, і ресурси, і функції. Вони очікують від державних органів відповідної допомоги для того, щоб максимально скористатися тими можливостями, які забезпечувала держава впродовж останнього часу і які сьогодні з’являються в громадах. Ця співпраця має давати якісний результат», – зазначив Віталій Загайний.

У межах заходу також відбулась панельна дискусія «Медичний та оздоровчий туризм в Україні», яку модерувала Мар’яна Возниця, директор Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України. Заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний провів панельну дискусію про розвиток курортних громад в умовах актуального адміністративно-територіального устрою, під час якої підписали меморандум про створення Асоціації курортних громад. У програмі форуму заплановані також презентації санаторно-курортних комплексів, медичних клінік та оздоровчих комплексів.

«Форум медичного та оздоровчого туризму – чудова можливість налагодити контакти та подбати про майбутню співпрацю», – наголосив Віталій Загайний.

Східницьку територіальну громаду на «Форумі медичного та оздоровчого туризму» представляла делегація на чолі із заступником селищного голови Наталією Шийка, у яку увійшли представники відомих відпочинкових закладів курорту.

Серед присутніх учасників Форуму були іноземні туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини, які висловили своє зацікавлення возити туристів до Львівщини. У період боротьби із COVID-19, зараз особливе значення та цінність має здоров’я. Відтак, глобальний огляд туризму в умовах пандемії та ключові міркування щодо України стали темою міркувань Бека Джекелі, координатора зв’язків із членами Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО).

Спікерами форуму були Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України, Ірина Микичак – заступник міністерства охорони здоров’я України, міністр кабінету Міністрів України – Олег Немчінов, Ростислав Тістик – народний депутат України,член Комітету Верховної Ради з питань бюджету, Іван Лукеря – заступник Міністра розвитку громад та територій України, Юрій Котик – радник голови Львівської обласної державної адміністрації.

“Даний форум чудова можливість налагодити контакти та подбати про майбутню співпрацю” – зазначив заступник голови ЛОДА Віталій Загайний.

Під час однієї із панельних дискусій відбулось підписання меморандуму про створення Асоціації курортів України: Східниці, Трускавця, Великого Любіня, Хмільника і Славська.

Знаємо,що наш регіон має величезний туристичний потенціал, тому об’єднавши зусилля та знання зможемо швидшко його реалізувати – йдеться в офіційному повідомлення Східницької селищної ради у соціальній мережі Facebook.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *