icon clock11.11.2021
icon eye60
Новини Події

Cхідниця готується приймати туристів з Королівства Бахрейн

Туроператор з Королівства Бахрейн ознайомився із пропозиціями від курортів Львівщини, зокрема й Східниці Бахрен – повідомляє Офіційний сайт Східницької селищної ради на сторінці у соціальній мережі Meta (Facebook). Управління туризму та курортів ОДА разом із курортними громадами організувало промоційний тур для одного з керівників туристичної компанії «Traveller Gate» із Королівства.

Делегація Королівства Бахрейн під час відвідин одного із відпочинкових закладів Східниці

Туроператора вразили краєвиди Карпат, властивості лікувальних вод, цікаві процедури оздоровленя.

«Мені неодноразово розповідали, що на курортах Львівської області інфраструктура, тобто готелі, бювети й дороги, дуже застаріла, – мовляв, усе ще з радянських часів. Але те, що я побачив, цілковито змінило мою думку: нові відпочинкові комплекси з найновішими, дуже популярними й затребуваними для гостей із Бахрейну процедурами. Зокрема «озокеритотерапія» в наших краях суттєво дорожча, ніж тут», – поділився враженнями директор з туристичних операцій компанії «Traveller Gate» Махмуд Аль-Акрам.

Туристична компанія Traveller Gate із королівства Бахрейн включить курорт смт Східниця до туристичної програми на літо 2022.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *